Вулиця Раїси Кириченко 20

Місто Нікополь, Дніпропетровська область

nikopol.priyut@ukr.net

Адреса для зворотнього зв'язку

За постановою Кабінету Міністрів відбулось підвищення заробітньої плати медпрацівникам закладів охорони здоров’я державної та комунальної власності.

Заробітню плату не менше ніж 20 тисяч гривень відтепер нараховано лікарям (крім лікарів-інтернів), професіоналам з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я.

Заробітня плату не менше ніж 13 500 гривень нараховується медичним сестрам, які здобули таку медичну освіту: фаховий молодший бакалавр; фахівець з початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти, (раніше – середня спеціальна освіта); перший (бакалаврський) рівень вищої медичної освіти; магістр з медсестринства.

На виконання Указу Президента №261/2021 від 18 червня 2021 року, відповідно до Постанови КМУ від 12.01.2022 №2, в КП»НІКОПОЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАННИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТІЦІІ ДІТЕЙ»ДОР переглянуті норми колективного договору та внесенні зміни до нього. Такі зміни враховують диференціацію заробітної плати працівників з урахуванням кваліфікаційної категорії, інтенсивністі праці і особистого внеску кожного працівника в роботу Підприємства та забезпечують нарахування заробітної плати не менше ніж 20000 грн для лікарів та 13500 грн сестрам медичним (лаборантам, фельдшерам, акушеркам тощо). Медики гідні!!!